Сальник 38x50x6 розподілвалу Toyota Corolla 1.8D 83-93, Camry 1.8, 2.0TD 86-91, виробник: CORTECO, код: 19016641B
- Готово до відправки
- Код: 19016641B
186 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 38x50x6 розподілвалу Toyota Corolla 1.8D 83-93/Camry 1.8/2.0TD 86-91,
19016641B CORTECO
19016641B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19016641B |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, Corolla |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186 ₴


