Сальник колінвалу перед. Renault Laguna, Megane 1.6-2.0 Tce, i 07- (46x58x7)(поліакриловий каучук), виробник: CORTECO, код:
- Готово до відправки
- Код: 19017094B
214 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу перед. Renault Laguna/Megane 1.6-2.0 Tce/i 07- (46x58x7)(поліакриловий каучук),
19017094B CORTECO
19017094B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19017094B |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Внутрішній діаметр | 46 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Sunny, Silvia, 100NX, Vanette, Tiida, Prairie, 200SX, Primera, Teana, Sentra, Qashqai, Pick Up, Terrano, Almera, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214 ₴


