Сальник колінвалу перед. Mazda 3, MX3, MX5 1.3-1.8 16V 89-05 (36.5x50.5x7), виробник: CORTECO, код: 19025980B
- Готово до відправки
- Код: 19025980B
184 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу перед. Mazda 3/ MX3/ MX5 1.3-1.8 16V 89-05 (36.5x50.5x7),
19025980B CORTECO
19025980B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19025980B |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 50.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 36.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | MX-3, MX-5, Xedos, 323 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184 ₴


