Сальник 38x50x7.4 колінвалу передній Honda Civic -05, виробник: CORTECO, код: 19026115B
- Готово до відправки
- Код: 19026115B
416 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 38x50x7.4 колінвалу передній Honda Civic -05,
19026115B CORTECO
19026115B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19026115B |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 7.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, CR-V, Integra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 416 ₴


