Сальник насосу ГУР Ford Sierra, VW Passat B3 88-93 (19.05x36x6.7), виробник: CORTECO, код: 19026517B
- Готово до відправки
- Код: 19026517B
76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник насосу ГУР Ford Sierra/VW Passat B3 88-93 (19.05x36x6.7),
19026517B CORTECO
19026517B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19026517B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 ₴


