Сальник 30x40x7 розподілвалу зад. Land Rover Freelander 98-06, виробник: CORTECO, код: 19027629B
- Готово до відправки
- Код: 19027629B
176 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 30x40x7 розподілвалу зад. Land Rover Freelander 98-06,
19027629B CORTECO
19027629B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19027629B |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Rover |
| Сумісність з моделлю | 25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴


