Сальник 91x111x9 колінвалу зад. Accent, Sportage, виробник: CORTECO, код: 19027858B
- Готово до відправки
- Код: 19027858B
598 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 91x111x9 колінвалу зад. Accent/Sportage,
19027858B CORTECO
19027858B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19027858B |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 111 мм |
| Внутрішній діаметр | 91 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Plymouth, Dodge, Hyundai, Mini, Kia, ГАЗ, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Sigma, ix35, ix55, 300C, 300M, Sonata, Opirus, Optima, Soul, Sorento, Pajero, Pajero Sport, Elantra, Sportage, Stratus, Picanto, Marcia, Voyager / Grand Voyager, Daytona, Caravan, Accent i25, Carens, Breeze, Carnival, Pro Ceed, Grand Voyager, Ceed, Terracan, Cerato, Charger, Cherokee, 3000 GT, Magentis, Galant, Journey, Cirrus, Accent, Rio, Endeavor, Getz, Tucson, Le Baron, Proudia/Dignity, Matrix, Highway, Concorde, i20, Grandeur, Genesis, Galloper, Grand Caravan, Avenger, Coupe, Santa Fe, Diamante, Mohave, I30, Sebring, Voyager, Neon, Volga Siber, i40, Wrangler |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598 ₴


