Сальник 50x62x7 колінвалу перед. Nissan Navara 04-, Forester 07-, виробник: CORTECO, код: 19034635B
- Під замовлення
- Код: 19034635B
Відправка з 30 квітня 2026314 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 50x62x7 колінвалу перед. Nissan Navara 04-/Forester 07-,
19034635B CORTECO
19034635B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19034635B |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Nissan, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Primera, Navara, Pick Up, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴


