Сальник 34x46x7 колінвалу передній Mitsubishi Colt 1.5 06-09, Lancer 1.6 03-13, виробник: CORTECO, код: 19034978B
- Готово до відправки
- Код: 19034978B
551 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 34x46x7 колінвалу передній Mitsubishi Colt 1.5 06-09/ Lancer 1.6 03-13,
19034978B CORTECO
19034978B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19034978B |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Сумісність з моделлю | Colt, Lancer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 551 ₴


