Сальник КПП (80x59x12) X-TRAIL 2.0-2.5 4x4 01-13, виробник: CORTECO, код: 19034986B
- Під замовлення
- Код: 19034986B
Відправка з 30 квітня 2026555 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник КПП (80x59x12) X-TRAIL 2.0-2.5 4x4 01-13,
19034986B CORTECO
19034986B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19034986B |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 59 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴


