Сальник колінвалу перед. Citroen Berlingo , Peugeot Partner 1.6 i 09- (61x75x8), виробник: CORTECO, код: 19035976B
- Готово до відправки
- Код: 19035976B
543 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу перед. Citroen Berlingo / Peugeot Partner 1.6 i 09- (61x75x8),
19035976B CORTECO
19035976B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19035976B |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Внутрішній діаметр | 61 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 3, 308, Mini Clubvan, C3, RCZ, C4, C5, Partner, 207, 208, Clubman, C-Elysee, 508, 108, Berlingo, C1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543 ₴


