Сальник 33x49x8 колінвалу перед. Subaru Forester, Impreza, Legacy 1.6-2.5 -14, виробник: CORTECO, код: 19036249B
- Готово до відправки
- Код: 19036249B
210 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 33x49x8 колінвалу перед. Subaru Forester/Impreza/Legacy 1.6-2.5 -14,
19036249B CORTECO
19036249B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19036249B |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 49 мм |
| Внутрішній діаметр | 33 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, Legacy Outback, Legacy, Outback, SVX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴


