Сальник клапана Chevrolet Lacetti 04-, Daewoo Lanos 97-, виробник: CORTECO, код: 19036305
- Готово до відправки
- Код: 19036305
73 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана Chevrolet Lacetti 04-/Daewoo Lanos 97-,
19036305 CORTECO
19036305 CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19036305 |
| Висота | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Lacetti, Nubira, Cruze |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 ₴


