Сальник колінвалу зад. Audi A4, A5, A6, A7, A8, Q5, Q7 , VW Amarok, Touareg 3.0, 4.2 TDI 07- (85x105x8), виробник: CORTECO, код:
- Готово до відправки
- Код: 19036599B
643 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу зад. Audi A4/A5/A6/A7/A8/Q5/Q7 / VW Amarok/Touareg 3.0/4.2 TDI 07- (85x105x8),
19036599B CORTECO
19036599B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19036599B |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Touareg, Jetta, A3, A4, A5, A6, A8, TT, Q5, Q3, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴


