Сальник клапана Opel 1.6, 1.8i, виробник: CORTECO, код: 19036814
- Готово до відправки
- Код: 19036814
91 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана Opel 1.6/1.8i,
19036814 CORTECO
19036814 CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19036814 |
| Висота | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 7.8 мм |
| Внутрішній діаметр | 5 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Signum, Astra, Corsa, 159, Zafira, Croma, Mokka, Stilo, Vectra, Meriva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 ₴


