Сальник 96x114x9 колінвалу задній MB Sprinter OM651 06-, виробник: CORTECO, код: 19036882B
- Готово до відправки
- Код: 19036882B
547 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 96x114x9 колінвалу задній MB Sprinter OM651 06-,
19036882B CORTECO
19036882B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19036882B |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 114 мм |
| Внутрішній діаметр | 96 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, A-Class, Viano, V-Class, BX, SLC, Vito, C-Class, B-Class, GLC, GLA-Class, Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547 ₴


