Втулка переднього стабілізатора LT 28-55 >96 (зовн.) 21mm(108741CN5), виробник: FEBI BILSTEIN, код: 19042
- Готово до відправки
- Код: 19042
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка переднього стабілізатора LT 28-55 >96 (зовн.) 21mm(108741CN5),
19042 FEBI BILSTEIN
19042 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 19042 |
| Довжина | 31 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 34 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴


