Фільтр повітряний MERCEDES E W212 350CDI (Правий), виробник: JAPKO, код: 200001
- Під замовлення
- Код: 200001
Відправка з 02 травня 2026861 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний MERCEDES E W212 350CDI (Правий),
200001 JAPKO
200001 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 200001 |
| Довжина | 306 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 97 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, G-Class, C-Class, GLC, R-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 861 ₴


