Сальник 35x48x7 розподілвалу Opel 1.6, 1.8i, виробник: CORTECO, код: 20011244B
- Готово до відправки
- Код: 20011244B
151 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 35x48x7 розподілвалу Opel 1.6/1.8i,
20011244B CORTECO
20011244B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 20011244B |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Plymouth, Volkswagen, Toyota, Nissan, Opel, Dodge, Saab, Fiat, Cadillac, Jeep, Chevrolet, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Signum, Insignia, Bora, Nubira, Omega, 110, Speedster, Kadett, Epica, Stratus, Espero, Lacetti, Evanda, Calibra, Voyager / Grand Voyager, 159, Caravan, Captiva, Leganza, Breeze, 9-3, 9-5, Pick Up, 9000, Rezzo, Cherokee, Tigra, Frontera, Zafira, Cirrus, Manta, Mokka, Meriva, Combo, Ascona, Astra, Corsa, Croma, Sebring, Voyager, Vectra, Neon, Nexia, Wrangler |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151 ₴


