Фільтр повітряний Dodge Caliber 1.8, 2.0 16V 06-12, Jeep Compass, Patriot 2.4 16V 06, виробник: JAPKO, код: 20018
- Під замовлення
- Код: 20018
Відправка з 30 квітня 2026277 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Dodge Caliber 1.8/2.0 16V 06-12/ Jeep Compass/Patriot 2.4 16V 06,
20018 JAPKO
20018 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20018 |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 30 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Caliber, Patriot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 277 ₴


