Сальник 30x42x7 розподілвалу Master, Movano 2.2, 2.5dTI, виробник: CORTECO, код: 20019850B
- Готово до відправки
- Код: 20019850B
273 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 30x42x7 розподілвалу Master/Movano 2.2/2.5dTI,
20019850B CORTECO
20019850B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 20019850B |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Solenza, Kangoo, Espace, Laguna, Primastar, Logan, 19, Rapid, Trafic, Master, Clio, Megane, Astra, Movano, Sandero, Vivaro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 273 ₴


