Сальник 32x47x10 розподілвалу Caddy III 1.6i, 1.9, 2.0 TDI, SDI 04-, виробник: CORTECO, код: 20026413B
- Готово до відправки
- Код: 20026413B
355 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 32x47x10 розподілвалу Caddy III 1.6i/1.9/2.0 TDI/SDI 04-,
20026413B CORTECO
20026413B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 20026413B |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Outlander, Yeti, Eos, Passat, 80, Superb, Caddy, Lancer, Polo, Fabia, Felicia, Taunus, Leon, Q5, Fox, Tiguan, Lupo, Toledo, A1, Touran, A3, A4, A5, A6, A8, Transporter, TT, Golf, Q3, 460, Roomster, Alhambra, Grandis, Altea, V70, Cordoba, S80, Corrado, Multivan, Crafter, New Beetle, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴


