Сальник 27.94x56x8 півосі АКПП Jumpy, Kangoo (DP0, AL4) Пр., виробник: CORTECO, код: 20026878B
- Готово до відправки
- Код: 20026878B
280 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 27.94x56x8 півосі АКПП Jumpy/Kangoo (DP0/AL4) Пр.,
20026878B CORTECO
20026878B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 20026878B |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | DS3, 306, 307, 308, Jumpy, Xsara, Kangoo, C3, C4, C5, Laguna, Expert, 406, 407, 206, 207, 208, Clio, Megane, Ulysse, C-Elysee, Xantia, Scenic, Xsara Picasso |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴


