Сальник колінвалу 55x68x8 Astra, Vectra 98-05, виробник: CORTECO, код: 20030111B
- Готово до відправки
- Код: 20030111B
603 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу 55x68x8 Astra/Vectra 98-05,
20030111B CORTECO
20030111B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 20030111B |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mini, Opel, Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, X6, 3, Omega, 7-Series, 2500-3.3, Range Rover, Clubman, Ascona, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 603 ₴


