Сальник клапана (датчика) фаз газорозподілу Renault Megane 1.4 (30x38x6.5), виробник: CORTECO, код: 20030493B
- Готово до відправки
- Код: 20030493B
373 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана (датчика) фаз газорозподілу Renault Megane 1.4 (30x38x6.5),
20030493B CORTECO
20030493B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 20030493B |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Duster, Scenic, Clio, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 373 ₴


