Сальник 31.5x42x7 колінвалу перед. Astra G, H 1.6, 1.8i, виробник: CORTECO, код: 20031720B
- Готово до відправки
- Код: 20031720B
473 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 31.5x42x7 колінвалу перед. Astra G/H 1.6/1.8i,
20031720B CORTECO
20031720B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 20031720B |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Alfa Romeo, Porsche, Volvo, Peugeot, Opel, Nissan, BMW, Hyundai, Fiat, Cadillac, Ford, Mercedes-Benz, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Insignia, Boxer, 3, Space Star, Stilo, Escort, 1502-2002, 140, Lancer, 159, 9-3, Pick Up, 911, AMI, Tigra, Diplomat, Zafira, Accent, Mokka, Master, Meriva, S-Class, Ascona, Astra, Corsa, Croma, CTS, Vectra, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 473 ₴


