Сальник вала первинного КПП Renault Kangoo 1.2-1.9 dCi 01- (54.5x72x6.5), виробник: CORTECO, код: 20035271B
- Готово до відправки
- Код: 20035271B
465 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник вала первинного КПП Renault Kangoo 1.2-1.9 dCi 01- (54.5x72x6.5),
20035271B CORTECO
20035271B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 20035271B |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Scenic, Kangoo, Clio, Passat, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴


