Сальник колінвалу задній (90x110x8) BMW1(F20), 3(F30, F80, F10), X1(E84, F25) 09-, виробник: CORTECO, код: 20036307B
- Готово до відправки
- Код: 20036307B
640 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу задній (90x110x8) BMW1(F20)/3(F30/F80/F10)/X1(E84/F25) 09-,
20036307B CORTECO
20036307B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 20036307B |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X6, Z4, 3, 7-Series, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴


