Фільтр повітряний Duster 1.5dCi 10-, виробник: JAPKO, код: 20040
- Готово до відправки
- Код: 20040
267 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Duster 1.5dCi 10-,
20040 JAPKO
20040 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20040 |
| Довжина | 261 мм |
| Ширина | 96.5 мм |
| Висота | 71.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Logan, Sandero |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267 ₴


