Фільтр повітряний Jazz 07-, виробник: ASHIKA, код: 20-04-444
- Готово до відправки
- Код: 20-04-444
211 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Jazz 07-,
20-04-444 ASHIKA
20-04-444 ASHIKA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 20-04-444 |
| Довжина | 179 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 58 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Jazz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 211 ₴


