Фільтр повітряний Avensis, Carina 1.6-2.0 92-03, виробник: JAPKO, код: 20098
- Готово до відправки
- Код: 20098
175 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Avensis/Carina 1.6-2.0 92-03,
20098 JAPKO
20098 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20098 |
| Довжина | 307 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 46 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Toyota, Pontiac |
| Сумісність з моделлю | Avensis, Trans Sport |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴


