Фільтр повітряний Nissan Frontier, Navara 97-, NP300 2.5dCi 08-, виробник: JAPKO, код: 20111
- Готово до відправки
- Код: 20111
363 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Nissan Frontier/Navara 97-/NP300 2.5dCi 08-,
20111 JAPKO
20111 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20111 |
| Висота | 223 мм |
| Зовнішній діаметр | 146 мм |
| Внутрішній діаметр | 72.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pick Up, Navara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴


