Фільтр повітряний Clio, Note, Micra, Juke 1.5 dCi 06-, виробник: JAPKO, код: 20128
- Готово до відправки
- Код: 20128
222 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Clio/Note/Micra/Juke 1.5 dCi 06-,
20128 JAPKO
20128 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20128 |
| Довжина | 237.4 мм |
| Ширина | 140.4 мм |
| Висота | 58 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Note, Juke, Clio, Micra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴


