Фільтр повітряний Qashqai, Tiida 1.5-2.0 07-13, виробник: JAPKO, код: 20134
- Готово до відправки
- Код: 20134
203 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Qashqai/Tiida 1.5-2.0 07-13,
20134 JAPKO
20134 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20134 |
| Довжина | 231 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Висота | 34 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX70, Tiida, Note, Qashqai, Micra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴


