Фільтр повітряний Infiniti EX, G, 350 Z, 370 Z 3.5, 3.7 05-, виробник: JAPKO, код: 20144
- Готово до відправки
- Код: 20144
203 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Infiniti EX/G/350 Z/370 Z 3.5/3.7 05-,
20144 JAPKO
20144 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20144 |
| Ширина | 167 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 32 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | 370Z, G, 350Z |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴


