Фільтр повітряний Micra, Note 1.0-1.4 92-10, виробник: JAPKO, код: 20197
- Готово до відправки
- Код: 20197
164 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Micra/Note 1.0-1.4 92-10,
20197 JAPKO
20197 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20197 |
| Довжина | 172 мм |
| Ширина | 158.2 мм |
| Висота | 34.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Note, Micra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164 ₴


