Фільтр повітряний Corolla, Rav 4 1.6-2.0 -05, виробник: JAPKO, код: 20238
- Готово до відправки
- Код: 20238
251 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Corolla/Rav 4 1.6-2.0 -05,
20238 JAPKO
20238 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20238 |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 42 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota, Pontiac |
| Сумісність з моделлю | Previa, Trans Sport, Corolla, Camry, MR2, RAV4, Avensis, Celica, Picnic, ES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴


