Фільтр повітряний Land Cruiser 02-, виробник: JAPKO, код: 20251
- Готово до відправки
- Код: 20251
286 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Land Cruiser 02-,
20251 JAPKO
20251 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20251 |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 231 мм |
| Висота | 52 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴


