Фільтр повітряний Lexus ES, RX, Camry 2.4-3.5 91-08, виробник: JAPKO, код: 20252
- Готово до відправки
- Код: 20252
184 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Lexus ES/RX/Camry 2.4-3.5 91-08,
20252 JAPKO
20252 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20252 |
| Довжина | 317.5 мм |
| Ширина | 193.2 мм |
| Висота | 45.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RX, Highlander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184 ₴


