Фільтр повітряний Avensis, Corolla 2.0-2.2 05-09, виробник: JAPKO, код: 20253
- Готово до відправки
- Код: 20253
312 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Avensis/Corolla 2.0-2.2 05-09,
20253 JAPKO
20253 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20253 |
| Довжина | 304 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 88 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴


