Фільтр повітряний Camry 3.5 08-11, Rav III 4 2.0, 2.4 05-, виробник: JAPKO, код: 20257
- Під замовлення
- Код: 20257
Відправка з 30 квітня 2026237 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Camry 3.5 08-11/Rav III 4 2.0/2.4 05-,
20257 JAPKO
20257 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20257 |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 237 мм |
| Висота | 60 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Previa, Venza, Avalon, Camry, RAV4, Exige, Evora, ES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴


