Фільтр повітряний Toyota RAV 4, Avensis 09-, Auris, Corolla 07-, виробник: JAPKO, код: 20261
- Готово до відправки
- Код: 20261
207 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Toyota RAV 4/Avensis 09-/Auris/Corolla 07-,
20261 JAPKO
20261 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20261 |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Висота | 50 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Verso, Auris, RAV4, Avensis, Yaris |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 ₴


