Фільтр повітряний Lexus LX 5.7 07-, Land Cruiser 200 4.6-4.7 08-, виробник: JAPKO, код: 20263
- Готово до відправки
- Код: 20263
422 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Lexus LX 5.7 07-/Land Cruiser 200 4.6-4.7 08-,
20263 JAPKO
20263 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20263 |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 296 мм |
| Висота | 52 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
Інформація для замовлення
- Ціна: 422 ₴


