Фільтр повітряний Land Cruiser 200 4.5 D 07-, виробник: JAPKO, код: 20264
- Під замовлення
- Код: 20264
Відправка з 30 квітня 2026455 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Land Cruiser 200 4.5 D 07-,
20264 JAPKO
20264 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20264 |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 297 мм |
| Висота | 62 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴


