Фільтр повітряний Land Cruiser 100, 300 3.0-4.7 98-09, виробник: JAPKO, код: 20271
- Готово до відправки
- Код: 20271
447 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Land Cruiser 100/300 3.0-4.7 98-09,
20271 JAPKO
20271 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20271 |
| Висота | 145 мм |
| Зовнішній діаметр | 255 мм |
| Внутрішній діаметр | 109 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447 ₴


