Фільтр повітряний Corolla, Avensis 1.4-2.0 02-, виробник: JAPKO, код: 20278
- Під замовлення
- Код: 20278
Відправка з 01 травня 2026236 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Corolla/Avensis 1.4-2.0 02-,
20278 JAPKO
20278 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20278 |
| Довжина | 317.3 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Висота | 56 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis, Corolla |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 ₴


