Фільтр повітряний Avensis, Corolla 00-09, виробник: JAPKO, код: 20283
- Готово до відправки
- Код: 20283
201 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Avensis/Corolla 00-09,
20283 JAPKO
20283 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20283 |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 48 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Toyota, BYD, Subaru |
| Сумісність з моделлю | BRZ, Corolla, Exige, F3, Avensis, GT 86, F3R, Elise |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201 ₴


