Фільтр повітряний Yaris 1.3-1.5 99-, виробник: JAPKO, код: 20286
- Під замовлення
- Код: 20286
Відправка з 01 травня 2026195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Yaris 1.3-1.5 99-,
20286 JAPKO
20286 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20286 |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 52.8 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Verso, Trezia, Yaris, Yaris Verso, Charade |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴


