Фільтр повітряний Land Cruiser 3.0 93-02, виробник: JAPKO, код: 20292
- Готово до відправки
- Код: 20292
360 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Land Cruiser 3.0 93-02,
20292 JAPKO
20292 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20292 |
| Висота | 145 мм |
| Зовнішній діаметр | 219.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 109 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, 4Runner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴


