Сальник колінвалу перед. Daewoo Lanos 1.6i 16v 04-17 (30x42x8), виробник: ELRING, код: 203.808
- Готово до відправки
- Код: 203.808
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу перед. Daewoo Lanos 1.6i 16v 04-17 (30x42x8),
203.808 ELRING
203.808 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 203.808 |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Сумісність з маркою | Citroen, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Visa, Lanos, Acadiane, LNA, Dyane, Mehari, AMI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴


